Дошкільний навчальний заклад № 9 “Дзвіночок” комбінованого типу для дітей віком від 1-6 (7) років Гадяцької міської ради

/Files/images/Без имени.jpg

Дошкільний навчальний заклад № 9 «Дзвіночок» функціонує з 1983 р.

Засновник: Гадяцька міська рада.

Дитячий садок «Дзвіночок» розрахований на 123 місця.

Мережа закладу становить 6 груп: 1- ясельна; 5- дошкільних.

Очолює колектив ДНЗ завідуюча – Рубан Марія Іванівна.

Педагогічний колектив «Дзвіночка» забезпечує повноцінне проживання дитиною кожного дня, при якому максимальною мірою задовольняються фізіологічні, пізнавальні, духовні, естетичні, комунікативні та інші потреби, запити, інтереси з урахуванням бажань, можливостей, здібностей і нахилів малюка. Освітній процес включає в себе різні види дитячої діяльності, в першу чергу ті, в межах яких відбуваються важливі вікові новоутворення, і сприятливі для подальшого розвитку кожної маленької особистості в усіх сферах життєдіяльності.

З 2001 року на базі дошкільного навчального закладу працює оздоровча група «Здоров’ячок» в якій функціонує оздоровчий комплекс зі спортивним залом, «сольовою кімнатою», кімнатою з фізіотерапевтичним обладнанням, плавальним та сухим басейнами. Тут проводяться загартовуючі, профілактичні процедури, масажі, кварцування, також на території ДНЗ функціонує літній басейн для купання.

В 2010 році на базі ДНЗ введена інклюзивна освіта для дітей з обмеженими можливостями. У групах загального розвитку перебувають діти з особливими потребами, що дає змогу соціалізації цих дітей, розвитку їх комунікативних здібностей. З ними працюють вихователі, дефектолог, практичний психолог, медичні працівники.

В 2011 році за рішенням відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації створено санаторну групу «Сонечко» для дітей з частими та тривалими простудними захворюваннями.

Працівники дошкільного закладу роблять все для того, щоб виховати гармонійно розвинену, впевнену в собі, цілеспрямовану особистість.

Наша адреса – Полтавська область, місто Гадяч, вул. 50 років Жовтня, 119-а.

Телефон – 2-25-08

E-mail: dnz9dzvinochok@meta.ua

Кiлькiсть переглядiв: 1256

Коментарi