ДНЗ діє у п’ятиденному робочому тижні з 10,5 годинним робочим днем: початок роботи - 7.00, закінчення – 17.30 годин.

Для забезпечення повноцінної життєдіяльності та гармонійного розвитку дітей у кожній групі є окрема спальня, групова кімната, приймальня, крім того є музичний, спортивний зал, стаціонарний басейн. Функціонують кабінети завідуючої, методиста, психолога, музичного керівника, медсестри, завгоспа. Згідно вимог санепідемстанції в закладі наявний ізолятор.

На території ДНЗ є ігрові майданчики, де розміщено: криті павільйони , пісочниці, драбинки для лазіння, різні ігрові споруди, городи, на яких ведеться трудова діяльність відповідно до вікових можливостей дітей та програмових вимог, квітники кожної вікової групи оформлені оригінально, з використанням елементів побуту, виокремлено город кухонного блоку, де працівники вирощують овочі та зелень.

Педагогічним та обслуговуючим персоналом ДНЗ укомплектований згідно штатного розпису. У ДНЗ працює 36 працівників, з них 15 - педпрацівників: 1 завідувач, 1 вихователь - методист, 1 музкерівник, 12 вихователів; 2 медсестри,1 лікар-педіатр, 1 фізінструктор,1 психолог,1 завгосп та 17 чоловік обслуговуючого персоналу.

Навчально-виховний процес здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти, програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», На належному рівні організовано навчально-виховний процес. Маємо достатню методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці. Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи:

особистісно-орієнтований;

діяльнісний;

інтегрований;

психологізація освітнього процесу;

використання з максимальною продуктивністю як традиційних методик, так і впровадження в практику інноваційних технологій.

В дошкільному закладі створені умови для реалізації дитиною свого природного потенціалу, розвитку базових якостей особистості, формування дитячої творчості, вміння створювати та реалізовувати власні задуми.

Працюють гуртки: з образотворчого мистецтва «Вмілі рученята», «Веселка»,театралізований гурток «Казка», гурток хореографії «Мозаїка», вокальний «Домісолька».

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi